Equip

Julio Castillo

Julio Castillo

Director-gerent
apunts@cetapunts.org

Manoli Santiago

Manoli Santiago

Relació amb les empreses i comercial
apunts@cetapunts.org

Maria Hill

Maria Hill

Responsable de Creativitat, Disseny i Shop
creativitat-disseny@cetapunts.org

 

 

Alfonso Gris

Alfonso Gris

Responsable d’Impressió digital i Gran Format i Tècnic d’Atenció Directa
a.gris@cetapunts.org

Carme Sala

Carme Sala

Responsable d'Impressió Offset i Marxandatge
c.sala@cetapunts.org

Alba Navarro

Alba Navarro

Responsable de Post-impressió i Tècnica d’Atenció Directa
a.navarro@cetapunts.org

Ignasi Brun

Ignasi Brun

Responsable de Missatgeria i Logística i Tècnic d’Atenció Directa
i.brun@cetapunts.org

Beatriz Castillo

Beatriz Castillo

Responsable de Comunicació i RSC
comunicacio@cetapunts.org

Meritxell Vilanova

Meritxell Vilanova

Responsable de Màrqueting
comunicacio@cetapunts.org

Merche Monasterio

Merche Monasterio

Departament de facturació
m.monasterio@cetapunts.org

Susana Silvestre

Susana Silvestre

Psicòloga i coordinadora USAP

Júlia Monzón

Júlia Monzón

Treballadora social USAP

Javier Ramírez

Javier Ramírez

Treballador social USAP